KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6194253
nr 619 4253
Etsningar
Mytologiska motiv, 1700-/1800-tal, ca 40x30
Kondition: fuktfläcklar, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 18 januari 2010
kl 18:28:03
300 kr
500 kr