KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6194253

nr 619 4253

Etsningar

Mytologiska motiv, 1700-/1800-tal, ca 40x30

Kondition: fuktfläcklar, slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 18 januari 2010
kl 18:28:03