ART / Etchings etc / Etchings 14409130

nr 1440 9130

ETCHINGS

8 st glasade + 4 lösa blad, sheet: 48x35, wear, damages.

8 st glasade + 4 lösa blad, bladets mått: 48x35 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 900

Monday December 20 2021
at 18:09:06

15/12 18:18:59 1      800 kr
20/12 17:45:43 2      Vinnande bud