KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14367393

nr 1436 7393

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad. Bildmått: 30x35cm, yttermått inklusive ram: 59x52cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 december 2021
kl 20:42:24

6/12 20:37:24 1      Vinnande bud