KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13431096
nr 1343 1096
Theddy Skog
(1908-1948), Sverige
Etsning, Slussen, Gamla Katarinahissen. Signerad. Motivet: 23x31cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:21:40
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Theddy Skog
Läs mer om Theddy Skog
Theddy Skog
Kondition: slitage, skador
Läs mer om Stockholm
Läs mer om Theddy Skog
nr 1343 1096
Theddy Skog
(1908-1948), Sverige
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
måndag 24 augusti 2020 |
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Theddy Skog