nr 593 3050
Etsning
1800-tal, efter Martin, Stockholms slott, 34x53
| Utrop: |
300 kr |
| Såld: |
550 kr |
måndag 10 augusti 2009 kl 18:53:39
| Tid |
Kund |
Bud |
300 kr
450 kr
500 kr