KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17309183

nr 1730 9183

Tanja Perskaja-Wisén

(f. 1947)

Etsning, Signerad, numrerad 32/100, bladets mått: 47x36 cm, yttermått inklusive ram: 55x44 cm

Utrop:

500 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 20:39:56