KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025059
nr 1702 5059
Stig Danielsson
(1935-2012), Sverige
Etsning, Högklackat. Signerad, numrerad 48/160. Bildmått: 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
Stig Danielsson, svensk bildkonstnär född 1935, död 2012.
Utrop:
500 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:44:41
Stig Danielsson
Läs mer om Stig Danielsson