KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15618095

nr 1561 8095

Stig Borglind

(1892-1965), Sverige

Etsning, "Augusti". Signerad. Bildmått: 21x28 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm

Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 september 2023
kl 20:30:06

1/9 07:42:11 1      Vinnande bud

Stig Borglind

Läs mer om Stig Borglind