KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8605138

nr 860 5138

Etsning

Sdign, 1902. NEA, Stockholms ström, ej glas, motivet: 47 x 76

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

måndag 18 november 2013
kl 20:00:01