KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13658163
nr 1365 8163
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 64/310, daterad -56. Motivet: 23x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:29:30
2/12 15:12:43
100 kr
6/12 22:18:53
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz