KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13693128
nr 1369 3128
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad, HC III/VIII, Haskel 187. Motivet: ca 37,5x48 cm. Bladets mått: 50x63 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:09:37
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander