KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14488019

nr 1448 8019

Olle Hagdahl

(1910-1991), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 19/25, daterad -48. Bildmått: 32x22, yttermått inklusive ram: 50x33 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 februari 2022
kl 18:39:39

14/2 07:09:15 1      Vinnande bud

Olle Hagdahl

Läs mer om Olle Hagdahl