KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17412111
nr 1741 2111
Maria Hordyj
(f. 1956), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 200/320, -95, "“A Life Not For Comprehending”. Bildmått: 50x32 cm, yttermått inklusive ram: 66x47 cm
Maria Hordyj, svensk bildkonstnär född 1956 i Polen.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:16:16
17/11 17:55:53
17 nov