KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13568510

nr 1356 8510

Helge Zandén

(1886-1972), Sverige

Etsning, Signerad. Motivet: 20x24cm

Helge Zandén, svensk målare född i Borås 1886, död 1972.

måndag 26 oktober 2020
kl 18:31:09

Helge Zandén

Läs mer om Helge Zandén