KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16694475
nr 1669 4475
Etsning
Helena Bergenrud. Signerad, numrerad 63/150, daterad -07, "grodsim" mm: 17,5x15 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 december 2024
kl 18:27:52
16/12 18:22:53
16/12 18:23:18