KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025016
nr 1702 5016
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Laga näten. Bildmått: 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
måndag 19 maj 2025
kl 19:57:14
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg
nr 1702 5016
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 19 maj 2025 |
Harald Sallberg