KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16087456
nr 1608 7456
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Holmentornet, Norrköping, 1950. Bildmått: 21x27 cm, yttermått inklusive ram: 35x46 cm. Signerad
måndag 25 mars 2024
kl 19:30:19
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg