KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14145324
nr 1414 5324
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Söder. Signerad, daterad 1945. Bildmått: 21x39, yttermått inklusive ram: 35x53 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:36:40
23/8 17:42:54