KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15417010
nr 1541 7010
Hans Johnfors
(f. 1941), Sverige
Färgetsning, "Bevingad 2". Signerad, numrerad 62/90. Kopparetsning. Bildmått: 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 63x53 cm
Hans Johnfors, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:00:00