KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6503228
*
nr 650 3228
Gravyr
Frankrike, 53x41
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 augusti 2010
kl 17:30:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/8 21:07:53
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:15
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:20
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:54
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:06
*
Gravyr
nr 650 3228
Gravyr
Frankrike, 53x41
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 augusti 2010 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/8 21:07:53 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:15 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:20 -
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:54
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:06



