KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7908566

nr 790 8566

Dan Wirén

(f. 1951), Sverige

Etsning, Dan Wirén, signerad. 166/320 38x46 oinramad

Dan Wirén, svensk målare född 1951.

Utrop:

300 kr

måndag 12 november 2012
kl 17:50:58

Dan Wirén

Läs mer om Dan Wirén