nr 1512 4298
Etsning
Chagall, "Manilov". Ej signerad. Bladets mått: 37x28 cm, yttermått inklusive ram: ca. 53x54 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
2.000 kr |
| Såld: |
1.500 kr |
måndag 19 december 2022 kl 20:16:52
| Tid |
Kund |
Bud |
19/12 10:57:26