KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9502265
nr 950 2265
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Carl Larsson (1853-1919), ej signerad, motivet: 28, 5x22
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 mars 2015
kl 18:33:21
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson
Carl Larsson
Kondition: slitage
Läs mer om Carl Larsson
nr 950 2265
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Kondition: slitage
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 800 kr |
måndag 23 mars 2015 |
Carl Larsson