KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14235074

nr 1423 5074

Axel Tallberg

(I860-1928), Sverige

Etsning, Signerad, "skoflickaren". Bildmått: 27x19cm, yttermått inklusive ram: 36x28cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:07:44

Axel Tallberg

Läs mer om Axel Tallberg