KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8371528
nr 837 1528
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), signerad, motivets mått: 13x15
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juli 2013
kl 19:26:04
400 kr
400 kr
500 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell