KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15915147
nr 1591 5147
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Etsning, Uppbrottet. Signerad, numrerad 3/40, daterad 1959. Bildmått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:19:34
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson