KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7986416
nr 798 6416
Gravyr
'Le Printems', Efter Bouche, 1700-tal, motivets mått: 23x24
Kondition: mindre reva
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 december 2012
kl 18:40:08
300 kr
400 kr
350 kr