FURNITURE / Chairs and Stools / Emma chairs 6583582
nr 658 3582
EMMA CHAIRS
one pair, 1890s, wear.
1 par, 1890-tal
Condition: slitage
100
SEK 700
Monday September 27 2010
at 17:39:45
650 kr
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr