KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnål 9884185
nr 988 4185
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Torrnål, John-Erik Franzén (f. 1942), 21/70, signerad Fylleskog 1978, bladets mått: 53x47
Kondition: Oramad
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:09:45
5/10 10:00:43
800 kr
19/10 20:04:45
19 okt
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén