MÖBLER / Bord / Toilettebord 6787377
nr 678 7377
Toilettebord
1920-tal, Vitmålat, längd: 71, djup: 46, höjd: 124
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 januari 2011
kl 19:09:04
150 kr
300 kr
400 kr
400 kr
750 kr
6