MÖBLER / Bord / Toilettebord 6754221

nr 675 4221

Toilettebord

Italien, Intarsia, längd: 80, djup: 50, höjd: 75

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 januari 2011
kl 19:32:46

7/1 12:16:07 1      Vinnande bud
7/1 12:16:14 2      750 kr