ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawings 9205037
nr 920 5037
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Roger Risberg (1956-2011), 2 st, tusch, signerade RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling,
DRAWINGS (F), Roger Risberg (1956-2011), 2 st, tusch, signerade RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling
Roger Risberg, Swedish painter, born 1956, dead 2011.
1500
SEK 150
Monday October 27 2014
at 18:07:34
26/10 20:15:32
100 kr
27/10 17:48:18