KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14377078
nr 1437 7078
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Teckning, Tusch, Signerad. Bildmått: 25x18, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:30:44