KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14377078

nr 1437 7078

Olle Nordberg

(1905-1986), Sverige

Teckning, Tusch, Signerad. Bildmått: 25x18, yttermått inklusive ram: 42x32 cm

Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.

Utrop:

500 kr

måndag 13 december 2021
kl 20:30:44

Olle Nordberg

Läs mer om Olle Nordberg