ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawing 9111476
*
nr 911 1476
DRAWING
Cederberg, modell, signed. 1930, subject: 40x24,
Cederberg, modell, signerad. 1930, motivet: 40x24
Estimate:
500
Sold:
SEK 100
Auction date:
Monday September 15 2014
at 18:07:34
- Bid history
Time
Bidder
Bid
13/9 21:51:46
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller cederberg modell teckning vattenfärg
-
8063 COLLAGE
Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
Auction ends
in a week
26 jan at 20:20
*
DRAWING
nr 911 1476
DRAWING
Cederberg, modell, signed. 1930, subject: 40x24,
Cederberg, modell, signerad. 1930, motivet: 40x24
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 100 |
| Auction date: |
Monday September 15 2014 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 13/9 21:51:46 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller cederberg modell teckning vattenfärg
-
8063 COLLAGE
Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
Auction ends
in a week
26 jan at 20:20



