KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11434085
nr 1143 4085
Björn Wiinblad
(1918-2006), Danmark
Teckning, Björn Wiinblad (1918-2006), porträtt, 83x59
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 november 2017
kl 19:53:43
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Björn Wiinblad
Läs mer om Björn Wiinblad