GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Dosor 12769544

nr 1276 9544

Dosor

+ skål, 4 delar, Asien. Höjd: 4-8, diameter: 7-12 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:29:34