GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 14719482

nr 1471 9482

Fat

+ skål + kopp, 4 delar, Kina, 1700-/1800-tal. Höjd: 4-6 cm. Diameter: 5,5-25 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:01:41

27/5 16:56:13 1      Vinnande bud