GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 15615063
nr 1561 5063
DISH
Natale Sapone, Rosenthal, Germany. Signed, numbered 121/100, 30, 5x30, 5,
Natale Sapone, Rosenthal. Signerad, numrerad 121/100,30,5x30,5
SEK 250
Monday September 4 2023
at 19:29:32
100 kr
200 kr