GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 15218282

nr 1521 8282

DISH

China, 18th/19th century. Diameter: 22 cm, mindre nagg.

Kina, 1700-/1800-tal. Diameter: 22 cm

Condition: mindre nagg

800

SEK 500

Monday February 13 2023
at 20:10:46

13/2 15:37:48 1      Vinnande bud