GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 10739428

nr 1073 9428

Matservisdelar

Gefle, Vinranka, Percy, ca 30 del

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 5 december 2016
kl 19:09:17

Gefle Porslinsfabrik AB