MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 11132159

nr 1113 2159

Matbord

England, + 2 st iläggsskivor, höjd: 72 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

250 kr

måndag 5 juni 2017
kl 18:39:25

3/6 17:40:46 1      200 kr
5/6 15:21:10 2      Vinnande bud