GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dinner set 11435620

nr 1143 5620

DINNER SET

ca 55 pieces, Gefle, crazings, missfärgningar, minor cracks, kaffekannan saknar lock.

ca 55 delar, Gefle

Condition: krackeleringar, missfärgningar, nagg, kaffekannan saknar lock

400

SEK 200

Monday November 13 2017
at 19:03:45

12/11 09:53:32 1      150 kr
13/11 16:44:38 2      Vinnande bud

Gefle Porslinsfabrik AB