GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Servisdelar 11435620
nr 1143 5620
Servisdelar
ca 55 delar, Gefle
Kondition: krackeleringar, missfärgningar, nagg, kaffekannan saknar lock
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 november 2017
kl 19:03:45
12/11 09:53:32
150 kr
13/11 16:44:38
Gefle Porslinsfabrik AB