FURNITURE / Tables / Dining table 7383508
nr 738 3508
DINING TABLE
oak, length: 163, width: 85, height: 73, wear, damages.
Ek, längd: 163, djup: 85, höjd: 73
Condition: slitage, skador
600
SEK 150
Monday January 30 2012
at 17:38:12
30/1 16:36:52
100 kr
30/1 17:33:12