MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 12191592
nr 1219 1592
Matsalsgrupp
7 delar, rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:15:38
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr