MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 10166431
nr 1016 6431
Matsalsskåp
Gustaviansk stil, längd: 104 cm, djup: 43 cm, höjd: 172 cm
Kondition: slitage, repa/repor
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2016
kl 18:26:07
1/2 18:21:08
Den Gustavianska stilen