BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 10381009
*
nr 1038 1009
Skrivbordslampa
Luxo, 1960-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:35:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/5 11:07:18
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxo skrivbordslampa
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:37
-
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:49
-
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn, Höjd: 13-32cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:13
*
Skrivbordslampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1009
Skrivbordslampa
Luxo, 1960-tal
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/5 11:07:18 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxo skrivbordslampa
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:37 -
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:49 -
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn, Höjd: 13-32cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:13



