ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 12086533
nr 1208 6533
Dekorelement
Orientaliskt, 90x50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:32:20
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr