KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahästar 11277402
nr 1127 7402
Dalahästar
2 st
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 september 2017
kl 20:54:07
100 kr
250 kr