KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahästar 8461577
nr 846 1577
Dalahästar
11 st, höjd: 4-26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:50:27
300 kr
450 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr