KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 11318443

nr 1131 8443

Dalahäst

Tidigt 1900-tal, längd: 11 cm, höjd: 12 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 september 2017
kl 19:30:23

18/9 22:45:50 1      100 kr
24/9 20:39:28 2      Vinnande bud